Par Mums

SIA „Eiropas Skaņa”  Kā savu pamatdarbību uzskatām pasākumu nodrošināšanu ar kvalitatīviem apskaņošanas pakalpojumiem, skaņu iekārtu nomu, pasākumu tehniskā nodrošinājuma plānošanu. Korporatīvajiem pasākumiem, sporta spēlēm u.c. varam piedāvāt arī apgaismoju risinājumus, lielākiem pasākumiem kā sadarbības partnerus izvēlamies vadošās Latvijas gaismu kompānijas.

SIA „Eiropas Skaņa” ir dibināta 2003. gadā. Tās dibinātājs ir Latvijas Televīzijas ilggadējs skaņu režisors Viktors Andrējevs.

„Eiropas Skaņas” pamatkomandu veido speciālisti ar ilggadēju pieredzi darbā ar skaņas un gaismas tehniku gan televīzijā, gan lielākajos Latvijas teātros. Piesaistām arī jaunos speciālistus pieredzes gūšanai un radošās dzirksts ienešanai ikdienas darbos.

Kopš 2005. gada par savu tehnisko kodolu esam izvēlējušies jauna un kvalitatīva ražotāja   KV 2 AUDIO izstrādātās skandas un to sistēmas, kuras ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu un augstvērtīgu skanējumu no maziem dārza svētkiem līdz vairāku tūkstošu apmeklētāju pasākumam, un pasaulē labu atzinību ieguvušās firmas DiGiCo, MIDAS skaņas pultis.

Tāpat kā Baltijā lielākā skaņu iekārtu nomas kompānija arī mēs stabilu un ilgtermiņa partnerību vērtējam augstāk par īstermiņa ātru peļņu.